BIEDRONKI WITAJĄ

WIZYTA POLICJANTÓW

26 września w naszym przedszkolu odwiedzili nas Panowie Policjanci ze służby drogowej. Jednym z nich był Tatuś naszych przedszkolaków Michałka i Milenki. Panowie opowiadali nam o swojej pracy i obowiązkach. Następnie wyszliśmy na plac zabaw gdzie mogliśmy posiedzieć w radiowozie oraz na policyjnym motocyklu.

" JUŻ PRZEDSZKOLAK WIE, ŻE ŚWIAT SPRZĄTA SIĘ"

Wrzesień jest miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym roku również My po raz pierwszy, zaopatrzeni w rękawice i worki pomagaliśmy w sprzątaniu naszego ogrodu przedszkolnego oraz uczyliśmy się z pomocą Pani    i rekwizytów jak segregować śmieci.

ŚWIĘTUJEMY "DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA"

W czwartek 19 września odchodziliśmy nasz pierwszy "Dzień Przedszkolaka". Był to wyjątkowy i radosny dzień, który spędziliśmy na wspólnej zabawie , otrzymaliśmy kolorowe medale, były bańki mydlane oraz słodki poczęstunek !!!

NASZ PIERWSZY SPACER

Po kilku dniach poznawania siebie oraz naszego przedszkola, nadszedł czas na pierwszy spacer. Byliśmy bardzo przejęci na szczęście do naszej drużyny dołączył  Wąż Stefan, dzięki któremu poznawanie okolicy stało się prawdziwą przygodą !!!

MY JESTEŚMY BIEDRONECZKI, NASZE SKRZYDŁA SĄ W KROPECZKI...

MAMY WSZYSCY PO TRZY LATKA, WESOŁA JEST Z NAS GROMADKA.

Serdecznie witamy !!!

Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu, dopiero wkraczamy w wspaniały świat przedszkolaka, ale wiemy że czeka nas wiele przygód. Teraz poznajemy nasze Panie,salę i siebie nawzajem a przy tym bardzo dobrze się bawimy i coraz mniej tęsknimy za rodzicami !

UWIELBIAMY NASZ PRZEDSZKOLNY PLAC ZABAW !!!

Bardzo lubimy przebywać w naszym przedszkolnym ogrodzie, korzystamy ze słonecznej pogody i doskonale czujemy się w swoim towarzystwie !!!