Przedszkole
Nasza oferta
Dla rodziców

5-latki

 

BIEDRONKI WITAJĄ

 

 

 

DZIEŃ DRZEWA

 

10 października obchodzony jest Dzień Drzewa. Na tę okoliczność wspólnie z naszą panią posadziliśmy w przedszkolnym ogrodzie drzewo. Teraz codziennie je doglądamy i sprawdzamy ile urosło.

 

 

KASZTANOWE LUDKI

 

Jesień przynosi nam wiele darów, z których my Przedszkolaki chętnie korzystamy. Na jednych z zajęć wykonaliśmy kasztanowe ludziki i zwierzątka, z których następnie zrobiliśmy wystawę.

 

 

"PSIJaciele ZWIERZĄT"

 

W minionym tygodniu realizowaliśmy program edukacyjny "PSIJaciele". Podczas zajęć mieliśmy okazję poszerzyć naszą wiedzę z zakresu świata zwierząt. Dowiedzieliśmy się, że właściciele czworonogów muszą być odpowiedzialni za los swoich pupili, omówiliśmy właściwe zachowania w kontaktach ze zwierzętami oraz nauczyliśmy się jak skutecznie ochronić się przed atakiem psa - każdy z nas umie teraz przyjąć pozycję żółwia. Na zakończenie zajęć wspólnie wykonaliśmy pracę konkursową a następnie otrzymaliśmy drobne upominki.

 

 

DZIEŃ CHŁOPAKA

 

W piątek świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki wręczały naszym chłopcom drobne upominki, składając przy tym najlepsze życzenia. Każdy mógł również poczęstować się pysznymi cukierkami przygotowanymi specjalnie na tę okazję.

 

 

W KINIE I W TEATRZE

 

Miniony tydzień przyniósł nam wiele bajkowych atrakcji. W poniedziałek wybraliśmy się do kina na bajkę pt. "O czym szumi las". W kolejny dzień nasze przedszkole odwiedził teatrzyk Bazyl ze spektaklem "Zagubiony.pl". Dzięki bajkom dowiedzieliśmy się, że nic nie jest w stanie zastąpić prawdziwych przyjaciół.


 

 

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

Dzień Przedszkolaka to jedno z najważniejszych świąt w naszym kalendarzu imprez, dlatego też postanowiliśmy je hucznie obchodzić. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych zebrały się w sali starszaków, by tam tańczyć, śpiewać i wesoło się bawić. Pani Dyrektor dla wszystkich przygotowała niespodziankę - pyszne cukierki. Tego dnia uśmiech nie schodził z twarzy żadnego Przedszkolaka.

 


 

AKCJA "SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2017"

 

15 września włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji sprzątania świata. Na zajęciach w przedszkolu uczyliśmy się, że nie wolno zaśmiecać środowiska a odpady należy segregować, dlatego kiedy wybraliśmy się w teren, każdy chętnie założył ochronną rękawice i porządkował świat. Wysprzątaliśmy w miejscach, gdzie często spacerujemy, teraz jest tam czyściej i przyjemniej.

 


 

TO MY - 5-LATKI

 

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, zabraliśmy się do pracy już jako 5-latki. W przedszkolu miło spędzamy czas: bawimy się, uczymy, wykonujemy ciekawe prace plastyczne. Efekty jednego z zajęć można podziwiać poniżej. To makieta naszego miasta, którą wykonaliśmy z papierowych pudełek. 
(C) 1981 - 2017 Przedszkole nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.