Przedszkole
Nasza oferta
Dla rodziców

6-latki

 

BIEDRONKI WITAJĄ

 

 

 

SPRZĄTANIE ŚWIATA

 

We wrześniu co roku włączamy się w ogólnopolską akcję sprzątania świata. Przed wyjściem w teren rozmawialiśmy o tym, że odpady należy segregować. Przypomnieliśmy sobie zasady recyklingu a następnie wspólnie z grupą Motylków i Pszczółek wybraliśmy się na nadwiślańskie tereny, by je uporządkować.

 


 

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

20 września z okazji Dnia Przedszkolaka wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu-Mokrzyszowie. Na zielonych terenach wokół budynku bawiliśmy się wspaniale. Jeździliśmy na koniach i pociągiem, oglądaliśmy drewniane safari.

Chłopcy rozegrali mecz a dziewczynki im kibicowały.


Bawiliśmy się również na placu zabaw, a kiedy zgłodnieliśmy zajadaliśmy się pysznymi drożdżówkami.

 


 

WITAMY PO WAKACJACH!

 

Po wakacjach wróciliśmy do naszego Przedszkola. Jesteśmy teraz najstarszą grupą. Przed nami nowe obowiązki i zadania, ponieważ musimy dobrze przygotować się do szkoły. W tym roku szkolnym razem z nami bawić i uczyć się będą Emilka i Wiktorka.

 

Aby każdy z nas dobrze czuł się w grupie Biedronek, postanowiliśmy opracować kontrakt. Ustaliliśmy jak należy się właściwie zachowywać a później własnymi portretami podpisywaliśmy zasady. Teraz staramy się przestrzegać ustaleń naszego kontraktu.
 
(C) 1981 - 2018 Przedszkole nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.