BIEDRONKI WITAJĄ

SPRZĄTANIE ŚWIATA

We wrześniu co roku włączamy się w ogólnopolską akcję sprzątania świata. Przed wyjściem w teren rozmawialiśmy o tym, że odpady należy segregować. Przypomnieliśmy sobie zasady recyklingu a następnie wspólnie z grupą Motylków i Pszczółek wybraliśmy się na nadwiślańskie tereny, by je uporządkować.

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września z okazji Dnia Przedszkolaka wybraliśmy się na wycieczkę do Domu Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu-Mokrzyszowie. Na zielonych terenach wokół budynku bawiliśmy się wspaniale. Jeździliśmy na koniach i pociągiem, oglądaliśmy drewniane safari.

Chłopcy rozegrali mecz a dziewczynki im kibicowały.

Bawiliśmy się również na placu zabaw, a kiedy zgłodnieliśmy zajadaliśmy się pysznymi drożdżówkami.

WITAMY PO WAKACJACH!

Po wakacjach wróciliśmy do naszego Przedszkola. Jesteśmy teraz najstarszą grupą. Przed nami nowe obowiązki i zadania, ponieważ musimy dobrze przygotować się do szkoły. W tym roku szkolnym razem z nami bawić i uczyć się będą Emilka i Wiktorka.

Aby każdy z nas dobrze czuł się w grupie Biedronek, postanowiliśmy opracować kontrakt. Ustaliliśmy jak należy się właściwie zachowywać a później własnymi portretami podpisywaliśmy zasady. Teraz staramy się przestrzegać ustaleń naszego kontraktu.