Nasza oferta
Dla rodziców
Przedszkolaki

Aktualności

 

Witamy na stronie internetowej Przedszkola Nr 13

im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej

 

 

Rok szkolny 2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

"ORZEŁ BIAŁY - MOJA DUMA"

 

Z okazji setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszym Przedszkolu zorganizowano konkurs plastyczny "Orzeł Biały - moja duma". Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej godło Polski.

 

galeria zdjęć

 

 

"POMOST SERC"

W dniu 15.11.2018 w koncercie zatytułowanym "Pomost serc" w Tarnobrzeskim Domu Kultury dzieci grupy "Pszczółek" i "Motylków" zaprezentowały swoje umiejętności recytatorsko-wokalne. Dzieci wystąpiły na wielkiej scenie z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz hucznie obchodzonego Dnia Seniora. Młodzi artyści z naszego przedszkola zaprezentowali zapomniane pieśni patriotyczne, zatańczyły "Mazura" i wspólnie ze zgromadzoną widownią odśpiewały najpopularniejsze pieśni legionowe. Nasi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

 

 

DZIECI NA ODSŁONIĘCIU POMNIKA

 

11 Listopada z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w Tarnobrzegu odsłonięto pomnik Józefa Piłsudskiego. Na tę okoliczność delegacja z naszego Przedszkola: Kasia Śnieżek, Rafałek Tałaj, absolwent Szymuś Stępień oraz pani dyrektor złożyli kwiaty pod pomnikiem marszałka. Dodatkowo Szymon zaniósł tam zwycięskie godło, które przygotował na konkurs "Orzeł biały - moja duma".

galeria zdjęć

 

 

ZASADY KORZYSTANIA Z SYTEMU iPRZEDSZKOLE

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem korzystania z systemu iPrzedszkole przez rodziców/opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu.

REGULAMIN

 

 

 

 

 

 

KONKURS WIEDZY O PATRONIE

 

29 października już po raz siódmy odbył się Przedszkolny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II. O miejsce na podium konkurowały ze sobą 5- i 6-latki. Dzieci musiały wykazać się znajomością faktów z życia patrona, ułożyć historyjkę obrazkową dotyczącą jego osoby, zinterpretować historyjki oraz przygotować pracę plastyczną pt: "Jan Paweł II - papież patriota".

galeria zdjęć

 

REGULAMIN KONKURSU

 

 

APLIKACJA iPRZEDSZKOLE MOBILE NA TELEFON


Jest już dostępna aplikacja iPrzedszkole Mobile na telefon. Można ją bezpłatnie pobrać w sklepie Google Play i zainstalować na telefonie (TYLKO z systemem Android). Instrukcja uruchamiania aplikacji znajduje się w poniższym linku.

 

INSTRUKCJA URUCHAMIANIA APLIKACJI iPRZEDSZKOLE

 

 

 

 

WYGRANA W KONKURSIE!


Grupa Biedronek zajęła III miejsce w konkursie historycznym "A co to niepodległość" zorganizowanym przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli  w Rzeszowie z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Serdecznie gratulujemy naszym Przedszkolakom!


 

 

 

 

AKTYWACJA KARTY - iPRZEDSZKOLE


Informujemy, że konta rodziców w serwisie iPrzedszkole są gotowe do aktywacji. Aby uzyskać dostęp do serwisu oraz aktywować kartę należy:

1. W przeglądarkę wpisać adres https://portal.innowacyjny.tarnobrzeg.pl/jst/tarnobrzeg/rejestr.aspx

2. Wybrać w górnym menu ikonkę misia (iPrzedszkole).

3. W nazwę użytkownika wpisać pesel rodzica.

4. Wybrać "Przywracanie dostępu do konta".

5. Postępować według instrukcji.


Po uzyskaniu dostępu do konta należy aktywować kartę.

instrukcja aktywacji karty

 

 

SPRZĄTANIE ŚWIATA

 

Nasze przedszkolaki co roku włączają się w ogólnopolską akcję sprzątania świata. Tym razem dzieci z grupy Pszczółek, Motylków i Biedronek sprzątały nadwiślańskie tereny.

galeria zdjęć

 

 

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

20 września dzieci z grupy Motylków i Biedronek świętowały Dzień Przedszkolaka w Domu Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu-Mokrzyszowie.

galeria zdjęć

 

 

 

 
(C) 1981 - 2018 Przedszkole nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.