Przedszkolaki

Witamy na stronie internetowej Przedszkola Nr 13

im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej

Rok szkolny 2014/2015

KONKURS!

W związku z wygraną w projekcie Dulux Let’s Colour serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego miasta i okolic do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez firmę Polaris pt.: „Tarnobrzeg – kolorowe miasto”. Zabawa polega na zobrazowaniu wizji dzieci na temat tego, skąd biorą się kolory. Prace konkursowe mogą także przybrać formę projektów zmian budynków naszego miasta.

DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, mieszkańcom Tarnobrzega oraz wszystkim, którzy w ramach akcji Dulux Let’s Colour głosowali na nasze Przedszkole. Dzięki Państwa zaangażowaniu zwyciężyliśmy i już wkrótce elewacja budynku zostanie odnowiona. Już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnego malowania, które przewidziane jest na ostatnie dni września.

Szczególne podziękowania składamy także firmie POLARIS Sp. z o.o. z Tarnobrzega, która koordynuje akcją Dulux Let's Colour.