Przedszkolaki

Witamy na stronie internetowej Przedszkola Nr 13

im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej

Rok szkolny 2014/2015

Szanowni Państwo!

Fundacja Rzecznik Praw Rodziców prowadzi zbiórkę podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Rodzice chcą mieć wybór” przywracającą rodzicom decyzyjność w sprawie wieku rozpoczęcia obowiązku szkolnego.
Aby projektem zajęli się posłowie potrzeba 100 tysięcy podpisów. Jeśli inicjatywa zostanie przyjęta przez sejm, dzieci z rocznika 2009 i młodsze będą mogły pójść do 1 klasy jako siedmiolatki lub sześciolatki, zgodnie z wolą rodziców.

Apelujemy do Państwa o włączenie się w akcję. Jednocześnie informujemy, że w naszym Przedszkolu istnieje możliwość złożenia podpisu popierającego inicjatywę.

Społeczność Przedszkola Nr 13 w Tarnobrzegu składa serdeczne podziękowania mieszkańcom miasta, którzy włączyli się w akcję Dulux Let’s Colour oddając  głos na naszą placówkę oraz tym, którzy uczestniczyli we wspólnym malowaniu elewacji przedszkola.  Dziękujemy Prezydentowi Miasta Panu Norbertowi Mastalerzowi za objęcie honorowego patronatu nad akcją oraz za wsparcie finansowe. Szczególne podziękowania kierujemy również do firmy Polaris Tarnobrzeg, która koordynowała projektem Dulux Let’s Colour oraz dostarczała niezbędnych materiałów malarskich.

Dyrektor, nauczyciele, dzieci i rodzice

KONKURS!

W związku z wygraną w projekcie Dulux Let’s Colour serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego miasta i okolic do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez firmę Polaris pt.: „Tarnobrzeg – kolorowe miasto”. Zabawa polega na zobrazowaniu wizji dzieci na temat tego, skąd biorą się kolory. Prace konkursowe mogą także przybrać formę projektów zmian budynków naszego miasta.

DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, mieszkańcom Tarnobrzega oraz wszystkim, którzy w ramach akcji Dulux Let’s Colour głosowali na nasze Przedszkole. Dzięki Państwa zaangażowaniu zwyciężyliśmy i już wkrótce elewacja budynku zostanie odnowiona. Już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnego malowania, które przewidziane jest na ostatnie dni września.

Szczególne podziękowania składamy także firmie POLARIS Sp. z o.o. z Tarnobrzega, która koordynuje akcją Dulux Let's Colour.