Przedszkolaki

Witamy na stronie internetowej Przedszkola Nr 13

im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej

40-lecie Przedszkola nr 13 w Tarnobrzegu

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

10 września nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Miejskiej Komendy Policji w Tarnobrzegu. Dzieci zapoznały się z pracą Policjanta, utrwaliły podstawowe zasady ruchu drogowego jak również numery alarmowe. Przedszkolaki miały również okazję uczestniczyć w zabawie dydaktycznej pt. "Bezpieczna droga do przedszkola” w której wykazały się umiejętnościami i wiadomościami z zakresu bezpieczeństwa na ulicy. Ponadto oglądały film pt. „Bezpieczne zachowania”.

Dziękujemy serdecznie policjantom z Miejskiej Komendy Policji w Tarnobrzegu za miłą współpracę w zakresie edukacji przedszkolaków.