Nasza oferta
Dla rodziców
Przedszkolaki

Aktualności 2017 - 2018

 

Witamy na stronie internetowej Przedszkola Nr 13

im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej

 

 

Rok szkolny 2017/2018

 

 

„BEZPIECZNIE NA WAKACJACH” – SPOTKANIE ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM I POLICJANTEM

W środę 13 czerwca, zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu, spotkanie dla dzieci ze strażnikiem miejskim i policjantem. Panowie: Janusz i Marcin – opowiedzieli dzieciom, na czym polega praca strażnika miejskiego i policjanta. W dalszej części spotkania, nasi goście przypomnieli o tym, że zbliżają się wakacje i przedstawili wiele różnorodnych sytuacji i jak podczas tychże sytuacji, powinny się zachować dzieci – aby bezpiecznie i szczęśliwie spędzić wakacyjny czas. Panowie przypomnieli również wszystkie numery alarmowe i wyczulili dzieci na to: aby nie dotykać, i nie zbliżać się do zwierząt, których nie znamy, nie rozmawiać z obcymi osobami oraz bardzo ostrożnie zachowywać się w pobliżu akwenów wodnych i arterii komunikacyjnych. Dziękując za ciekawe spotkanie, ufamy że nasze przedszkolaki wiele tych cennych uwag i rad, zapamiętają i wezmą sobie do serca, po to aby szczęśliwie i bezpiecznie spędzić zbliżające się wakacje.

galeria zdjęć

 

 

 

 

SUKCESÓW CIĄG DALSZY

 

Po wygranej w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 9, doczekaliśmy się kolejnego miejsca na podium. 5-latki za swą pracę otrzymały II miejsce w konkursie matematyczno-plastycznym ogłoszonym przez Przedszkole Nr 17. Natomiast Szymonowi S. z 6-latków przyznano wyróżnienie za konkurs "Przedszkole - drugi dom". Gratulujemy naszym Przedszkolakom!

 

 

 

BIEDRONKI I STOKROTKI NA WYCIECZCE

 

5 czerwca dzieci z grupy 5- i 6-latków były na wycieczce w Opatowie. Zwiedzały Okręgową Spółdzielnię Mleczarską, gdzie produkuje się znane i lubiane cukierki krówki.

galeria zdjęć

 

 

SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW!

 

27 maja, podczas V Pikniku Rodzin, dzieci z grupy 5- i 6-latków odebrały nagrody za udział w konkursie plastycznym. Kubuś Zawiski zajął pierwsze miejsce, Ania Komada - III, natomiast Szymuś Stępień, Florka Sałata oraz Tomek Rolek z grupy 6-latków otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy Przedszkolakom i życzymy im dalszych sukcesów!

więcej...

 

 

 

 

 

 

PODSUMOWANIE PRZEGLĄDU PLASTYCZNEGO

 

18 maja w 98. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II patrona naszej placówki odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie przeglądu plastycznego zatytułowanego „Ważne wydarzenia z życia św. Jana Pawła II – historyjka obrazkowa” zorganizowanego przez nauczycielki Karolinę Bzorek i Katarzynę Byczek.

galeria zdjęć

 

 

 

 

PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE MUZYCZNEJ

 

9 maja dzieci z grup 4-, 5- i 6-latków udały się do Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać recitalu absolwentki naszej placówki - Marceliny Obary.

galeria zdjęć

 

 

Z WIZYTĄ U STRAŻAKÓW

 

8 maja dzieci z grupy Biedronek i Stokrotek wybrały się na wycieczkę do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

galeria zdjęć

 

 

SUKCES NA SZTAFECIE!


XXXVIII Bieg Siarkowca kończy Sztafeta Przedszkolaków. Tego roku nasze 6-latki odniosły ogromny sukces - zajęły III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

galeria zdjęć

 


WIOSNA MUZYKĄ ROZKWITA”– MUZYCZNY PROGRAM MOTYLKÓW

 

W czwartek 12 kwietnia czterolatki przedstawiły piękny program muzyczno – taneczny zatytułowany: „Skąd ta melodia”.

galeria zdjęć

 

 

SPOTKANIE Z KOMINIARZAMI


W czwartek 8 marca, na spotkanie z przedszkolakami przybyli wyjątkowi goście; mistrzowie kominiarstwa zrzeszeni w  Korporacji Kominiarzy Polskich oddział w Tarnobrzeg. - panowie: Piotr Czepiel i Piotr Śledziona.

galeria zdjęć

 REGULAMIN PRZEGLĄDU

 

 

 

 

UWAGA RODZICE!

 

Rekrutacja do naszego Przedszkola na rok szkolny 2018/2019 została zamknięta. Kolejnym krokiem jest złożenie potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do przedszkola pierwszej preferencji. Tylko po złożeniu powyższego oświadczenia dziecko będzie mogło zostać przyjęte do naszej placówki.

Potwierdzenie woli należy złożyć do 29 marca 2018  r. do godziny 15.00!


Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola do pobrania tutaj.


 


 

UWAGA RODZICE!!!

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

 

Informujemy, że rekrutacja do naszego Przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rozpocznie się 1 marca 2018 r. od godziny 8.00 i będzie trwała do 15 marca 2018 r. do godziny 15.00. Rekrutacja będzie odbywała się elektronicznie pod adresem:

 

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/tarnobrzeg/News

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ODWIEDZINY CZŁONKÓW MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA

 

W czasie ferii 5 lutego 2018 r. odwiedzili nas członkowie Młodzieżowej Rady Miasta aby poczytać nam bajki. Okazało się, że to absolwenci naszego przedszkola...

więcej...


 

 

UWAGA!!!

 

Prosimy rodziców, których dzieci będą kontynuować naukę w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019 o złożenie deklaracji o kontynuowaniu uczęszczania do przedszkola. Dokumenty do pobrania są dostępne na naszej stronie w zakładce pliki do pobrania lub u nauczycielek poszczególnych grup. Wypełnioną deklarację należy niezwłocznie dostarczyć do przedszkola!


 

 

 

 

JASEŁKA W WYKONANIU MOTYLKÓW

 

19 grudnia grupa 4-latków zaprezentowała swoim Rodzicom jasełka pt: "Nie miały aniołki...".

więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JESIEŃ ŻEGNAMY A ZIMĘ WITAMY!!!


29 listopada najmłodsze przedszkolaki, czyli 3- i 4-latki, przygotowały program artystyczny, który zaprezentowały wszystkim koleżankom i kolegom oraz personelowi naszej placówki.

więcej...

 

 

NOWA ATRAKCJA W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

 

Miło nam poinformować, że dzięki hojności rodziców ze Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola Nr 13 oraz Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu nasz ogród przedszkolny został doposażony w nowy zestaw zręcznościowy dla dzieci. Serdecznie dziękujemy!

więcej...

 

 

WYCIECZKA DO MUZEUM BOMBKI CHOINKOWEJ

 

4 grudnia 2017 r. dzieci z grupy Biedronek wybrały się na wycieczkę do Muzeum Bombki Choinkowej mieszczącego się w Nowej Dębie.

więcej...

 

 

 

 

 

 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 

24 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł ze swoim ulubionym misiem, by później wspólnie bawić się z innymi w sali 6-latków.

więcej...

 

 

 

 

W DZIEŃ ZADUSZNY PAMIĘTAMY O GROBACH ŻOŁNIERZY

W dzień zaduszny –2 listopada Motylki i Biedronki wybrały się na Cmentarz Wojskowy w Tarnobrzegu, aby zapalić znicze na grobach żołnierzy.

więcej...

 

 

 

 

 

 

SPOTKANIE ABSOLWENTÓW


W dniu 29.09.2017 roku, zawitali do naszego Przedszkola wraz ze swoimi rodzicami – nasi absolwenci z rocznika 2012 – 2016.

więcej...

 

 

(C) 1981 - 2021 Przedszkole nr 13 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.