Przedszkolaki

Kadra pedagogiczna Przedszkola

Kadra Pedagogiczna to bardzo dobrze wykształcony personel. Wszystkie nauczycielki posiadają wykształcenie wyższe magisterskie, jedna nauczycielka wyższe zawodowe.

Nauczycielki systematycznie doskonalą się na różnych kursach i warsztatach, dokształcają się zyskując dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Wszystko to pozytywnie wpływa na jakość świadczonej pracy.

Dzieci korzystają z szerokiej oferty edukacyjnej, a podstawa programowa jest rozszerzana i dostosowywana do potrzeb edukacyjnych dzieci. Nauczycielki posiadają bardzo bogate warsztaty pracy, ciekawe pomoce do zajęć, wykorzystują wiedzę i umiejętności z kursów, szkoleń, jak też doświadczeń innych.

Grono Pedagogiczne to nauczycielki z dużym doświadczeniem pedagogicznym i od kilku lat pracujące w stałych zespołach. Układ ten sprzyja dobrej pracy i szeroko rozumianej współpracy.

Kadra Pedagogiczna:

• Dyrektor Przedszkola, nauczyciel dyplomowany mgr Małgorzata Korczak
  • nauczyciel dyplomowany mgr Elżbieta Furtak
  • nauczyciel dyplomowany mgr Anna Piątek
  • nauczyciel dyplomowany mgr Dominika Mucha
  • nauczyciel dyplomowany Bożena Giera
  • nauczyciel mianowany mgr Marta Malinowska
  • nauczyciel kontraktowy mgr Katarzyna Byczek
  • nauczyciel kontraktowy mgr Karolina Bzorek
  • nauczyciel kontraktowy mgr Marta Karkut
  • nauczyciel mianowany mgr Aneta Zybała - nauczyciel religii

W roku szkolnym 2015/2016 zastępstwa pełnią:

• nauczyciel kontraktowy mgr Agnieszka Hoszko (zastępstwo za Martę Malinowską)
  • nauczyciel stażysta mgr Izabela Łabędź (zastępstwo za Karolinę Bzorek)
  • nauczyciel stażysta mgr Agata Byrska (zastępstwo za Martę Karkut)

Zajęcia z języka angielskiego w roku szkolnym 2015/2016 prowadzą mgr Izabela Łabędź oraz nieodpłatnie Pan Ian Boon.