Przedszkolaki

Współpraca z psychologiem i logopedą

Przedszkole prowadzi współpracę z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Tarnobrzegu, w ramach której oferujemy Państwu spotkania grupowe i indywidualne ze specjalistami, konsultacje, pomoc psychologiczną i logopedyczną.

PSYCHOLOG

Psycholog Pani mgr Agnieszka Biela-Małecka pełni dyżur w naszym Przedszkolu w każdą środę w godzinach od 900 do 1200.

LOGOPEDA

Logopeda Pani mgr Małgorzata Michalska pełni dyżur w naszym Przedszkolu w każdy piątek w godzinach od 1200 do 1600.